Vier landstitels. Vijf bekers. De strafste supporters én de grootste business community in Limburg. KRC Genk is uitgegroeid tot een van de meest succesvolle topclubs in België. KRC Genk blijft branden van ambitie. Naast het sportieve team staat een ploeg van medewerkers dagelijks klaar om alles in goede banen te leiden. We zijn op zoek naar een extra topper naast het plein.

Vacature junior juridisch medewerker

Onze club is op zoek naar jong administratief en juridisch talent voor de versterking van onze juridische dienst. Je krijgt een breed takenpakket waarbij je enerzijds rapporteert aan de Compliance Officer van onze club en anderzijds ondersteuning biedt aan het Hoofd personeelsadministratie van de club. 

Functie

De antiwitwaswetgeving legt verschillende verplichtingen op aan de tussenpersonen, zoals het identificeren van cliënten, het controleren van hun identiteit, bijzondere waakzaamheid vóór en na het afsluiten van een overeenkomst, en het actief samenwerken met de Cel voor Financiële Informatieverwerking (CFI).

Als jong juridisch medewerker sta je in voor:

 • Het opvolgen van alle documenten die te maken hebben met de verschillende transacties die vallen onder de antiwitwaswetgeving.
 • Het opvragen van alle documenten bij de verschillende instanties, zoals andere voetbalclubs, makelaars, seathouders,..

Het gaat hierbij over paspoorten, oprichtingsakte, jaarrekening, bankattesten, ….

 • Je legt zich toe op research via het internet.
 • Je ondersteunt bij de opmaak van de verslagen.
 • Je hebt een neus voor cijfers en interpreteert vlot de jaarrekeningen.
 • Je vergezelt de Compliance officer in de meetings aan de Pro League
 • Je neemt de verantwoordelijkheid voor kleinere juridische vragen.

Voor de personeelsdienst bestaat je functie o.m. uit een waaier aan werkzaamheden:

 • Je neemt zelfstandig taken op binnen de personeelsadministratie
 • Je onderhoudt contacten met personeelsleden en beantwoordt waar mogelijk personeel gerelateerde vragen
 • Je staat in voor de Tijdsregistratie/afwezigheden arbeiders
Profiel
 • Je hebt een bacheloropleiding in rechtspraktijk of in een economische richting
 • Je beschikt over een goede kennis van sociale wetgeving
 • Je wil je verder bekwamen in cijfers en data
 • Je hebt een goede kennis van Nederlands, Engels en Frans zowel in gesproken en geschreven taal
Solliciteer en verbaas ons

Waar wacht je op? Verstuur je cv en motivatiebrief naar wendy.knuts@krcgenk.be.