Zin in een geweldige teambuilding? Boek met je ploeg een exclusieve Friends& Foot Skybox van 16p voor maar €250!

Het vrouwenvoetbal zit in de lift maar verdient nog véél meer aandacht, meer support en volle tribunes. Daarom organiseren wij als KRC Genk een groot event: ‘Road to the Final’– een unieke voetbalavond waar passie voor het vrouwenvoetbal en plezier samenkomen.

Op zaterdagavond 28/03 spelen onze KRC Genk Ladies in de Cegeka Arena de halve finale van de Beker van België tegen Zulte Waregem, en wij nodigen jullie ploeg graag uit om dit samen met ons te beleven.

Een geweldige teambuilding voor jouw ploeg

Speciaal voor alle vrouwenvoetbalteams uit Limburg bieden we een exclusief skybox-arrangement aan:
Voor slechts €250 kan je met 16 personen genieten van:

  • een privé skybox
  • fingerfood
  • 2 drankjes per persoon
  • een uniek zicht op de wedstrijd
  • een onvergetelijke afterparty met Belgische, vrouwelijke TOP DJ

Laten we samen tonen dat vrouwenvoetbal leeft in Limburg en de steun krijgt die het verdient.
Je skybox aanvragen kan eenvoudig via het formulier hieronder. Wens je minder of meer plaatsen dan 16? Stuur een mailtje naar sara.blondeel@krcgenk.be

Krijg je de skybox niet gevuld, maar kom je toch graag naar de wedstrijd?

Dat kan natuurlijk ook:

  • Tribunetickets vanaf €5
  • VIP-tickets vanaf €25 per persoon

Koop losse tickets

Mis dit niet

Breng je ploeg samen, beleef een unieke voetbalavond en maak deel uit van onze Road to the Final.
Wij hopen jullie massaal te mogen verwelkomen om samen onze KRC Genk Ladies naar de finale te schreeuwen.

Sportieve groeten,
KRC Genk

 



Vraag hieronder jouw skybox aan. Wens je graag meer/minder tickets maar toch een skybox?
Stuur even een mailtje naar sara.blondeel@krcgenk.be

Nog 13/13 plaatsen vrij