Onze club heeft opnieuw drie jonge talenten uit de eigen opleiding een langdurig contract laten ondertekenen, tot midden 2024. Voor Tuur Rommens (18) gaat het om een contractverlenging. Goed een jaar nadat hij zijn eerste verbintenis mocht onderschrijven, verlengen we die nu tot 2024. Tuur is de linksachter van onze U21.

Sami Sakkali (16) en Mike Penders (15) hebben hun eerste profcontract beet. Ze tekenden voor drie seizoenen. Sami is een flankaanvaller die in 2018 overkwam van Beerschot, en jeugdinternational. Mike is een hoog opgeschoten doelman die drie jaar geleden van regioclub Bregel naar onze Genkse jeugdacademie kwam. Hij wordt straks de keeper van onze U18.

Wij wensen deze drie beloftevolle jongeren van harte proficiat en een voorspoedige voortzetting van hun traject in onze club!