Het Overlegcomité heeft bekendgemaakt dat de coronabarometer in voege treedt vanaf 28 januari 2022. Starten doen we in code rood. Dat betekent dat er terug voetbalwedstrijden met beperkt publiek kunnen doorgaan. Concreet mogen we 70% van de totale capaciteit van ons stadion toelaten. Dat zou betekenen dat we al onze abonnees terug kunnen verwelkomen in de Cegeka Arena.

Wat we al weten

We wachten nog op de exacte richtlijnen en condities (omtrent o.a. horecaprotocol) van de Pro League waarin we deze wedstrijden dienen te organiseren. Dit weten we al:

  • 70% van de totale capaciteit van de Cegeka Arena
  • Covid Safe Ticket blijft van toepassing
  • Het dragen van mondmaskers blijft verplicht

Van zodra er meer bekend is, lichten we onze abonnees en seathouders in.

Eindelijk weer supporters!

Hoe dan ook, dit betekent dat onze ploeg eindelijk weer op onze trouwe supporters kan rekenen tijdens de eerstvolgende thuiswedstrijden:

  • Zondag 06-02 om 21.00 uur: KRC Genk - Zulte Waregem
  • Zondag 13-02 om 13.30 uur: KRC Genk - Standard
  • Zondag 27-02 om 16.00 uur: KRC Genk - KV Kortrijk

Aan alle abonnees: wees erbij en vuur onze spelers aan in onze jacht op een plek in de play-offs!

Compensatie wedstrijd zonder publiek

De match tegen Beerschot op 16 januari ging door zonder publiek. Alle abonnees krijgen voor deze thuiswedstrijd een terugbetaling op de Club Card van 5% van hun abonnementswaarde. Deze compensatie wordt verwerkt voor de wedstrijd tegen Zulte Waregem. Laat je kaart scannen aan een toog en het bedrag wordt zichtbaar op je kaart.

Code rood: geen losse tickets

Zolang we in code rood zitten, zullen we geen losse tickets voor onze thuiswedstrijden verkopen.