Domenico en Michel hebben #derbykoorts, jij ook?

04-11-2020

Met negen op negen trekken we zaterdag naar Stayen voor de Limburgse Derby. Dé kans om opnieuw te laten zien dat KRC Genk de beste en enige club van Limburg is. Clubhelden Domenico Olivieri en Michel Ribeiro weten als geen ander hoe belangrijk deze wedstrijd is. Een Limburgse Derby zonder onze supporters, dat is verschrikkelijk. Voor onze supporters. En voor onze spelers.

Bekijk de videoboodschap van Domenico en Michel, en zet samen met hen onze spelers op scherp.

Moedig jij onze spelers aan? Stuur een korte video met jouw aanmoediging naar communicatie@krcgenk.be. Dan tonen we jouw boodschap en die van andere supporters aan onze spelers voor de wedstrijd tegen STVV.

Come on Racing!

Geen inspiratie? Een simpele 'Forza Racing' of 'Come on Racing' is al méér dan voldoende. 

Ouder Recenter