Na lang wachten is de dag van de waarheid aangebroken: onze ploeg strijdt om 20:45 uur om de Beker van België tegen Standard. Spijtig genoeg moet dat nog steeds zonder onze fans. 

Facebook live met Dimitri de Condé om 19.15 uur

Om elke Genkie vandaag toch zo optimaal mogelijk te laten genieten van een geweldige bekeravond gaat onze club straks om 19:15 uur live via Facebook met Peter Morren en Dimitri de Condé. Onze technisch directeur laat zijn licht schijnen op de wedstrijd van vanavond. 

Extra uitzending TVL Sportcafé vanaf 20.00 uur

Iets later op de avond, omstreeks 20.00 uur, zorgt TV Limburg voor een extra uitzending van Sportcafé. Zij nodigen ex-Genk-kapitein Thomas Buffel uit om de verdere voorbeschouwing voor zijn rekening te nemen. Ook zal er live geschakeld worden naar Peter Croonen, Erik Gerits en Dimitri de Condé. Bekijk de aflevering hier:

Sociale media, mobiele app en VTM2

Voor nog meer beeldmateriaal en voorbeschouwing kan je terecht op onze sociale mediakanalen en in de mobiele app. De wedstrijd wordt verder live uitgezonden op VTM2.