Onze club is met Paul Onuachu tot een akkoord gekomen over een contractverlenging voor een seizoen. Hij is nu aan KRC Genk verbonden tot midden 2024.

Ons Nigeriaanse fenomeen debuteerde op 1 september 2019 voor KRC Genk. In zijn eerste seizoen scoorde hij 10 keer, in zijn tweede stopte de teller pas bij een duizelingwekkende 35 goals. Het leverde hem de titel op van topscorer, en omdat Paul veel meer is dan een doelpuntenmachine werd hij ook verkozen tot Profvoetballer van het Jaar.

Intussen heeft hij de kaap van 50 doelpunten voor onze club genomen. Afgelopen donderdag was Onuachu alweer beslissend met de winner in Wenen, gisteren deed hij het nog eens over in de derby op Stayen. Het brengt zijn totaal in de huidige campagne op 6 stuks. In zijn laatste 51 wedstrijden als Genkie maakte Paul liefst 42 doelpunten.

We zijn als club bijzonder trots om Paul Onuachu nog altijd in ons midden te hebben. Samen gaan we er alles aan doen om onze ambities te verwezenlijken.