Al een ticket voor KRC Genk - KV Oostende?

24-09-2020

Op maandag 28 september komt KV Oostende op bezoek. De aftrap is om 20.45 uur. Samen met jou willen onze spelers er opnieuw alles aan doen om de drie punten thuis te houden. Er zijn nog plaatsen beschikbaar voor jou en je bubbel.

Koop nu je tickets voor jouw bubbel

Nog niet overtuigd?

Afgelopen zondag speelde onze ploeg voor het eerst weer voor (beperkt) publiek in eigen huis. Ondanks de gebeurtenissen in een bepaald vak, verliep de wedstrijdorganisatie in de rest van het stadion vlekkeloos. We zagen vele blij gezichten, lekkere Cristal-pintjes én een overwinning. Het bewijs?

Nu ben je hopelijk wel overtuigd! Waar wacht je op? Koop nu je tickets voor KRC Genk – KV Oostende. Je hebt uiterlijk tot zondag 22.00 uur om je tickets te kopen.

Was je erbij tegen KV Mechelen?

Dan kan ook jij tickets kopen voor de wedstrijd tegen KV Oostende. Maandag 21 september kreeg jij een mailtje met een unieke code. Gebruik deze in plaats van je cashless-id.

Nog vragen?

Hoe online tickets bestellen? Check de tutorial. Nog andere vragen? Surf dan snel naar onze FAQ, of neem contact met ons op:

Hopelijk zien we je maandag in de tribunes. En beleef je samen met onze spelers en medesupporters een mooie avond!

Forza Racing!

Ouder Recenter