Vanavond ontvangen we Eupen in de Luminus Arena, aftrap 20.45 uur. Het is verboden om nog publiek toe te laten in het stadion. Zo wil het Overlegcomité de stijgende coronacijfers tegengaan. De volksgezondheid is op dit moment ons gemeenschappelijke doel. Samen zetten we corona buitenspel.

Daarom doen we samen met het OSV een uitdrukkelijke oproep:

Kom niet naar de Luminus Arena: blijf thuis en supporter met je gezin

Zo bescherm je anderen én jezelf. Alleen door ons aan de richtlijnen te houden, zullen we sneller weer met z'n allen naar het stadion mogen komen. We rekenen op jullie. We vragen ook om geen andere initiatieven te nemen om onze spelers te steunen zoals een busopwachting. De veiligheidsdiensten zullen hierop toezien zodat er geen samenscholingen ontstaan.

Blijf supporteren voor onze ploeg

Blijf ons aanvuren en schreeuw ons naar de overwinning vanuit je woonkamer. Hoe kan je ons volgen?

Zoals Tribune Zuid zo vaak zingt: "Voor altijd KRC!"