KRC Genk opent competitie op Standard

08-06-2021

KRC Genk opent de nieuwe competitie op vrijdag 23 juli om 20.45 uur op het veld van Standard. Da's een stevige opener. Zes dagen eerder spelen we op Jan Breydel voor de Supercup tegen Club Brugge. 

De kalendermaker was alweer ver van mild voor onze club: in de eerste zes speeldagen zitten al drie toppers en wedstrijden tegen twee van de revelaties van afgelopen seizoen. We beginnen dus met een heruitgave van de bekerfinale. Onze eerste thuiswedstrijd is op vrijdag 30 juli tegen Oostende. Een week later gaan we naar Kortrijk en daarna komt OH Leuven naar Genk. Tussendoor moeten we heen- en terugwedstrijden afwerken in de derde voorronde van de Champions League. Op de vijfde speeldag stond Antwerp-Genk geprogrameerd. 'Stond', want die wedstrijd is al meteen uitgesteld om beide ploegen wat extra rust te geven voor hun Europese kwalificatiematchen. Eind augustus is er dan opnieuw een topper, thuis tegen Anderlecht. 

Het belooft dus een bijzonder zware seizoensaanhef te worden, mede omdat veel van onze spelers  momenteel en ook de komende weken nog internationale verplichtingen hebben. Gerardo Arteaga zit mogelijk zelfs tot 7 augustus op het Olympische voetbaltoernooi in Tokio. 


Supercup:

Zaterdag 17.07.21 - 20.45 uur:   
Club Brugge - KRC GENKKalender eerste zes speeldagen:

Vrij 23.07.21 - 20.45 uur:   
Standard - KRC GENK

Vrij 30.07.21 - 20.45 uur:   
KRC GENK - KV Oostende

Zat 07.08.21 - 20.45 uur:   
Kortrijk - KRC GENK

Zat 14.08.21 - 20.45 uur:   
KRC GENK - OH Leuven

Uitgesteld:   Antwerp - KRC GENK

Zon 29.08.21 - 18.30 uur:   
KRC GENK - Anderlecht

 

Ouder Recenter